personel meb

warning: Creating default object from empty value in /home/atama/domains/atamasonuclari.com/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

2017 MEB İl Dışı Atama Tarihleri Ne Zaman ?

2017 İl Dışı Atama Tarihleri MEB 2017 İl Dışı Tayin Tarihleri belli oldu. İl içi ve il dışı atamaların yapılacağı tarihler.MEB İl Dışı Atama Tarihleri Ne Zaman,MEB İl Dışı Öğretmen Atama Başvuruları Ne Zaman Başlayacak?

Bakanlık atama ve yer değiştirme yönetmeliğinde muhtemel bir değişiklik olmaması ve idareci atamalarının zamanında bitirilmesi durumunda, Öğretmen atamaları meb yer değiştirme kılavuzu, alan değişikliği kılavuzu, meb yer değiştirme, eş durumu atamaları ne zaman?

il içi yer değiştirme, il dışı tayin, il içi tayinler ne zaman. il dışı atamalar MEB İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan iş takviminin detayları şu şekilde

MEB İL DIŞI TAYİN 2017 TAKVİMİ İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

MEB Kontenjan Modülü Giriş

MEB Personel Kontenjan Modülü Giriş için Buraya Tıklayınız

Konu Başlıkları:meb personel kontenjan modülü,e kontenjan modülü,mebbis kontenjan modülü,okul kontenjan modülü,mebbis,meb kontenjan modülü 2014,memurlar,meb personel

MEB Atama Takvimi 2017 Açıklandı mı?

2017 MEB Atama Takvimi Hakkında Güncel Duyurulara Ulaşmak için Tıklayınız

Öğretmen atama takvimi Aralık'ta açıklanacak.Milli Eğitim Bakanlığı İnsan Kaynakları Genel Müdürü Hamza Aydoğdu, 30 bin öğretmenin, eş atamalarından sonra alınacağını belirterek, "2017 yılıyla ilgili takvimi de Aralık'ta açıklayacağız. Öğretmenlerimiz, eş durumu ve ilk atama tayinlerinin, iller arası atama, il içi atama ve rotasyonun ne zaman olacağını takvimle görmüş olacak" dedi.

Aydoğdu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, öğretmen atamalarında branş dağılımına ilişkin öğretmen adaylarının bazı eleştirilerini anladığını söyledi.

MEBBİS İL İÇİ YER DEĞİŞTİRME SONUÇLARI 2017

MEB'in il içi yer değiştirme duyurusunda yer alan açıklama şu şekildedir:

"24- İl içi yer değiştirme başvuruları Mayıs 2017 tarihleri arasında alınacak; atamalar valiliklerce Mayıs 2017 tarihine kadar sonuçlandırılacak ve ataması yapılanların ilişik kesme işlemleri Haziran 2017 tarihinden itibaren başlatılacaktır."

2017 Yılı isteğe bağlı yer değiştirme sonuçları.MEB atama takvimi. İl içi atama sonuçları için tıklayınız. MEB Öğretmen atama sonuçları tıklayın.

2017 MEBBİS İL İÇİ YER DEĞİŞTİRME SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Sponsorlu bağlantılar

Son yorumlar

İçeriği paylaş